AFAS API (7.x-3.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: گذرواژه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Filter
fa: فیلتر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Domain
fa: دامنه

en: General
fa: عمومی

en: Tests
fa: تست‌ها

en: To change the password, enter the new password here.
fa: برای تغییر کلمه‌ی عبور، کلمه‌ی عبور جدید را در اینجا وارد کنید.
