AFAS API (7.x-4.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Filter
ur: فلٹر
