AFAS API (7.x-4.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Description
ar: الوصف

en: Logging
ar: تسجيل

en: No
ar: لا

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Filter
ar: انتقاء

en: Advanced
ar: متقدم

en: Domain
ar: النطاق

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Live
ar: مباشر

en: To change the password, enter the new password here.
ar: لتغيير كلمة المرور، ادخل كلمة المرور الجديدة هنا.
