AFAS API (7.x-4.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Description
hu: Leírás

en: Logging
hu: Naplózás

en: No
hu: Nem

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Filter
hu: Szűrő

en: Advanced
hu: Haladó

en: API key
hu: API kulcs

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Live
hu: Élő

en: Action to take
hu: Akció kiválasztása

en: Data source
hu: Adatforrás

en: Environment ID
hu: Környezetazonosító

en: To change the password, enter the new password here.
hu: A jelszó megváltoztatásához itt kell megadni az új jelszót.
