AFAS API (7.x-4.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Description
te: వివరణ

en: No
te: కాదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Get Data
te: డేటాను పొందు
