Affiliate store (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Currency
it: Valuta

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Category
it: Categoria

en: edit
it: modifica

en: settings
it: impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: 1 day | @count days
it[0]: 1 giorno
it[1]: @count giorni

en: Term
it: Termine

en: Delete all
it: Elimina tutto

en: Merge
it: Fusione

en: Price
it: Prezzo

en: Product ID
it: ID prodotto

en: Store
it: Negozio

en: Product
it: Prodotto

en: 1 year | @count years
it[0]: 1 anno
it[1]: @count anni

en: 1 week | @count weeks
it[0]: 1 settimana
it[1]: @count settimane

en: Not supported
it: Non supportato

en: 1 month | @count months
it[0]: 1 mese
it[1]: @count mesi

en: Supported
it: Supportato

en: Clear cached data
it: Eliminare i dati della cache
