Affiliate store (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Currency
ja: 通貨

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Category
ja: カテゴリー

en: edit
ja: 編集

en: settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Term
ja: ターム

en: Delete all
ja: すべてを削除

en: Merge
ja: マージ

en: Price
ja: 価格

en: Product ID
ja: 商品ID

en: Store
ja: ストア

en: Image URL
ja: 画像URL

en: Product
ja: 商品

en: 1 year | @count years
ja[0]: 1年
ja[1]: @count年

en: 1 week | @count weeks
ja[0]: 1週
ja[1]: @count週

en: 1 min | @count min
ja[0]: 1分
ja[1]: @count分

en: 1 sec | @count sec
ja[0]: 1秒
ja[1]: @count秒

en: 1 month | @count months
ja[0]: 1ヶ月
ja[1]: @countヶ月

en: Clear cached data
ja: キャッシュデータのクリアー

en: Product image
ja: 商品画像

en: Network
ja: ネットワーク
