Affiliate store (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Currency
ro: Monedă

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Category
ro: Categorie

en: edit
ro: modifică

en: settings
ro: setări

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Term
ro: Termen

en: Delete all
ro: Şterge tot

en: Price
ro: Preţ

en: Product ID
ro: ID Produs

en: Store
ro: Magazin

en: Product
ro: Produs

en: 1 year | @count years
ro[0]: 1 an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: 1 săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: 1 min | @count min
ro[0]: 1 min
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 sec | @count sec
ro[0]: 1 sec
ro[1]: @count sec
ro[2]: @count de sec

en: 1 month | @count months
ro[0]: 1 lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni

en: Clear cached data
ro: Golire date din cache

en: Network
ro: Rețea
