Affiliate store (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Currency
tr: Para birimi

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Category
tr: Kategori

en: edit
tr: düzenle

en: settings
tr: ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Term
tr: Terim

en: Delete all
tr: Hepsini sil

en: Price
tr: Fiyat

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: Store
tr: Mağaza

en: Product
tr: Ürün

en: 1 year | @count years
tr[0]: 1 yıl
tr[1]: @count yıl

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: 1 min | @count min
tr[0]: 1 dak
tr[1]: @count dak

en: 1 sec | @count sec
tr[0]: 1 sn
tr[1]: @count sn

en: Not supported
tr: Desteklenmiyor

en: 1 month | @count months
tr[0]: 1 ay
tr[1]: @count ay

en: Clear cached data
tr: Önbellekteki veriyi sil
