Agenda (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Clear
ne: सफा

en: Today
ne: आज

en: Delete block
ne: ब्लकलाई हटाउनुहोस्
