Agenda (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Published
pl: Opublikowane

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Display fields
pl: Wyświetl pola

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Start timestamp
pl: Czas rozpoczęcia

en: End timestamp
pl: Czas zakończenia
