Agenda (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Configure
ca: Configura

en: Published
ca: Publicat

en: Calendar
ca: Calendari

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Clear
ca: Neteja

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Display fields
ca: Mostra els camps

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Delete block
ca: Suprimeix el bloc

en: Debug
ca: Depuració

en: When
ca: Quan

en: Test settings
ca: Configuració de prova

en: Where
ca: On

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Tomorrow
ca: Demà

en: Dates to display
ca: Dates a mostrar

en: Field can not be left blank
ca: El camp no pot tenir un espai en blanc a l'esquerra

en: Invalid calendar ID
ca: Identificador de calendari invàlid

en: The number must be positive.
ca: El número ha de ser positiu.

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Hide labels
ca: Amaga les etiquetes

en: configure agenda blocks
ca: configura els blocs de l'agenda

en: Configure agenda block
ca: Configura el bloc agenda

en: Delete agenda block
ca: Esborra el bloc agenda

en: Hold agenda settings
ca: Oculta la configuració de l'agenda

en: End time
ca: Hora de fi
