Agenda (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Published
he: מפורסם

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Clear
he: ניקוי

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Display fields
he: תצוגת שדות

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: Debug
he: אתר באגים

en: When
he: מתי

en: Where
he: איפה

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
