Agenda (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Calendar
ar: التقويم

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Clear
ar: مسح

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Delete block
ar: احذف الصندوق

en: Debug
ar: تنقيح
