Agenda (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Today
hy: Այսօր

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Delete block
hy: Ջնջել բլոկները
