Agenda (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Calendar
tr: Takvim

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Clear
tr: Temizle

en: Today
tr: Bugün

en: Yesterday
tr: Dün

en: Display fields
tr: Alanları göster

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Delete block
tr: Blok sil

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Test settings
tr: Test ayarları

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık
