aGov (7.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (68 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Cost
tr: Maliyet

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Tags
tr: Etiketler

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Image
tr: Resim

en: Save
tr: Kaydet

en: Time
tr: Zaman

en: Menu
tr: Menü

en: Event
tr: Olay

en: Text
tr: Metin

en: Continue
tr: Devam et

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Contact
tr: İletişim

en: Year
tr: Yıl

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Location
tr: Konum

en: Month
tr: Ay

en: Amount
tr: Miktar

en: Events
tr: Etkinlikler

en: here
tr: buraya

en: Start
tr: Başlangıç

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Reference
tr: Kaynak

en: Permissions
tr: İzinler

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Documents
tr: Belgeler

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
tr: Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Örn. 1+3 için cevabı 4 olarak girin.

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Finish
tr: Bitir

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Example content
tr: Örnek içerik

en: @drupal installation complete
tr: @drupal kurulumu tamamlandı

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Main Menu
tr: Ana Menü

en: Congratulations, you installed @drupal!
tr: Tebrikler, @drupal'ı yüklediniz!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
tr: <a href="@url">Yeni sitenizi</a> ziyaret etmeden önce yukarıdaki iletileri gözden geçirin.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Twitter Username
tr: Twitter Kullanıcı Adı

en: Validate URL
tr: URL'yi doğrula

en: Event Date
tr: Etkinlik Tarihi

en: Editing
tr: Düzenleme

en: Main background
tr: Ana arkaplan

en: Header background
tr: Üstbilgi arka planı

en: Upload an image to go with this article.
tr: Bu yazıyla birlikte yayınlanacak bir resim yükleyin.

en: Header menu
tr: Başlık menüsü

en: Finish time must be greater than the start.
tr: Bitiş zamanı başlangıçtan büyük olmalıdır.
