aGov (7.x-1.0-rc6) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Menu
ne: मेनु

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Year
ne: वर्ष

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Location
ne: स्थान

en: Month
ne: महिना

en: Blog
ne: ब्लग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Permissions
ne: अनुमति

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: @drupal installation complete
ne: @drupal स्थापना सम्पन्न भयो
