aGov (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Continue
ar: متابعة

en: Error
ar: خطأ

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Events
ar: الفعاليات

en: Text color
ar: لون النص

en: Blog
ar: المدونة

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Link color
ar: لون الروابط

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Finish
ar: إنهاء

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع

en: @drupal installation complete
ar: اكتمل تركيب @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
ar: هنيئا، لقد قمت بتثبيت @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ar: من فضلك راجع الرسائل أعلاه قبل التوجه إلى <a href="@url">موقعك الجديد</a>.

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية
