aGov (7.x-2.0-alpha7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Description
az: İzahat
