aGov (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (104 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Administration
pl: Administracja

en: Cost
pl: Koszt

en: Tags
pl: Tagi

en: Version
pl: Wersja

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Top
pl: Góra strony

en: Icon
pl: Ikona

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Visible
pl: Widoczny

en: Teaser
pl: Skrót

en: Event
pl: Termin

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Error
pl: Błąd

en: Contact
pl: Kontakt

en: Node
pl: Węzeł

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Block
pl: Blok

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Fields
pl: Pola

en: download
pl: pobierz

en: Events
pl: Wydarzenia

en: here
pl: tutaj

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Destination
pl: Cel

en: Additional options
pl: Dodatkowe opcje

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Middle
pl: Środek

en: Dynamic
pl: Dynamicznie

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Reference
pl: Referencja

en: Style
pl: Styl

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Promotions
pl: Promocje

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: News
pl: Aktualności

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Classes
pl: Klasy

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Icon width
pl: Szerokość ikony

en: Icon height
pl: Wysokość ikony

en: Finish
pl: Zakończ

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Publication
pl: Publikacja

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Path to custom icon
pl: Ścieżka do własnej ikony skrótu

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Text Resize
pl: Zmiana rozmiaru tekstu

en: Example content
pl: Przykładowa zawartość

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: @drupal installation complete
pl: Instalacja systemu @drupal dobiegła końca

en: Upload icon image
pl: Wyślij plik graficzny z ikoną

en: Styles
pl: Style

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Congratulations, you installed @drupal!
pl: Gratulacje, system @drupal został zainstalowany!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: Status message
pl: Komunikat

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
pl: Menu <em>Użytkownika</em> zawiera linki powiązane z kontem użytkownika, czyli między innymi link 'Wyloguj się'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Editing
pl: Edytowanie

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Columns: 1
pl: Kolumn: 1

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Connect with us
pl: Znajdź nas na

en: Current News
pl: Aktualności

en: Default content has been turned off.
pl: Domyślna zawartość została wyłączona.
