aGov (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (67 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Time
ca: Hora

en: Menu
ca: Menú

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Contact
ca: Contacte

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: download
ca: descarrega

en: Events
ca: Esdeveniments

en: here
ca: aquí

en: Blog
ca: Bloc

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Reference
ca: Referència

en: Permissions
ca: Permisos

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: News
ca: Notícies

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Publications
ca: Publicacions

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Finish
ca: Acaba

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Publication
ca: Publicació

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Path to custom icon
ca: Camí a la icona personalitzada

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Example content
ca: Contingut d'exemple

en: Compact
ca: Compacta

en: @drupal installation complete
ca: Ha acabat la instal·lació del @drupal

en: Upload icon image
ca: Carrega la icona

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Congratulations, you installed @drupal!
ca: Felicitats, heu instal·lat el @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ca: Reviseu els missatges anteriors abans d'anar al <a href="@url">vostre nou lloc</a>.

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ca: El menú d'<em>Usuari</em> conté els enllaços relacionats al compte d'usuari, a més a més, de l'enllaç de 'Sortir'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Editing
ca: Editant

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Columns: 1
ca: Columnes: 2

en: Event details
ca: Detalls de l'esdeveniment

en: Basic Page
ca: Pàgina Bàsica
