aGov (7.x-3.1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Date
sr: Датум

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Time
sr: Време

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Footer
sr: Подножје

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Enter your keywords
sr: Унесите кључне речи

en: Main menu
sr: Главни мени

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Congratulations, you installed @drupal!
sr: Честитамо, инсталирали сте @drupal!
