aGov (7.x-3.2) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Image
ku: وێنە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Time
ku: کات

en: Text
ku: دەق

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Node
ku: گرێ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Enter your keywords
ku: وشه‌کانت بنووسه‌

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Path to custom icon
ku: ڕێڕه‌و بۆ وێنۆچکه‌ی سه‌ره‌کی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Upload icon image
ku: وێنۆچکە باربکە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر
