aGov (7.x-3.2) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
