aGov (7.x-3.2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Permissions
si: අවසර

en: Enter your keywords
si: ඔබගේ ප්‍රධාන වචන ඇතුල් කරන්න
