aGov (7.x-3.3) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Image
ast: Imaxe

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Time
ast: Hora

en: Text
ast: Testu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Error
ast: Fallu

en: Contact
ast: Contautu

en: Node
ast: Noyu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Blog
ast: Blogue

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Permissions
ast: Permisos

en: @drupal installation complete
ast: Completóse la instalación de @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
ast: ¡Norabona, fuisti a instalar @drupal!
