aGov (7.x-3.3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Node
br: Skoulm

en: Permissions
br: Aotreoù
