aGov (7.x-3.3) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Time
my: အချိန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: @drupal installation complete
my: @drupal အားထည့်သွင်း တပ်ဆင်ခြင်း အောင်မြင်စွာ ပြီးစီးပါပြီ
