aGov (7.x-3.4) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Save
th: บันทึก

en: Time
th: เวลา

en: Text
th: ข้อความ

en: Statistics
th: สถิติ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Blog
th: บล็อก

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Enter your keywords
th: ใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Path to custom icon
th: ตำแหน่งของแฟ้มไอคอนที่กำหนดเอง

en: @drupal installation complete
th: การติดตั้ง @drupal เสร็จสมบูรณ์

en: Upload icon image
th: อัพโหลดแฟ้มไอคอน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Congratulations, you installed @drupal!
th: ขอแสดงความยินดี คุณติดตั้ง @drupal สำเร็จแล้ว!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
th: อ่านข้อความด้านบนก่อนเยี่ยมชม<a href="@url">เว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: About Us
th: เกี่ยวกับเรา
