aGov (7.x-3.5) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Error
sq: Gabim

en: Contact
sq: Kontakti

en: Node
sq: Nyjë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Blog
sq: Ditari

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Enter your keywords
sq: Shkruaj fjalëkyçin tuaj

en: Path to custom icon
sq: Vendodhja e ikonës së personalizuar

en: @drupal installation complete
sq: Instalimi i @drupal përfundoi

en: Upload icon image
sq: Ngarko figurën e ikonës
