aGov (7.x-3.5) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Error
ug: خاتالىق

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Blog
ug: بلوگ

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Feedback
ug: قايتما

en: Enter your keywords
ug: ئاچقۇچلۇق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: User menu
ug: تىزىملىك
