aGov (7.x-3.6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Enter your keywords
or: ଆପଣଂକ ସୂଚକ ଶବ୍ଦ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ
