aGov (7.x-3.7) - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Cost
cs: Náklady

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Icon
cs: Ikona

en: Time
cs: Čas

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Error
cs: Chyba

en: Contact
cs: Kontakt

en: Node
cs: Uzly

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: download
cs: stažení

en: Events
cs: Události

en: here
cs: zde

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Enter your keywords
cs: Zadejte hledaný termín

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Path to custom icon
cs: Cesta k volitelné ikoně

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Example content
cs: Příklad obsahu

en: Compact
cs: Kompaktní

en: @drupal installation complete
cs: Instalace @drupal je kompletní

en: Upload icon image
cs: Nahrát obrázek ikony

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Congratulations, you installed @drupal!
cs: Gratulujeme, úspěšně jste nainstalovali @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
cs: Dříve než navštívíte <a href="@url">vaši novou stránku</a>, zkontrolujte výše uvedenou zprávu.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
cs: <em>Uživatelské<em> menu obsahuje odkazy související s uživatelskými účty a odkaz pro odhlášení.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
