aGov (7.x-3.7) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Time
ka: დრო

en: Text
ka: ტექსტი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: @drupal installation complete
ka: @drupal-ის ინსტალაცია დასრულებულია
