aGov (7.x-3.7) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Time
mn: Цаг

en: Text
mn: Текст

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Node
mn: Зангилаа

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Blog
mn: Блог

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Enter your keywords
mn: Түлхүүр үгсээ оруулаарай

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: @drupal installation complete
mn: @drupal суурилуулалт дууссан
