aGov (7.x-3.9) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: Text
az: Mətn

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Contact
az: Kontakt

en: Node
az: Material

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Reference
az: Istinad

en: Permissions
az: İcazələr

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Enter your keywords
az: Açar sözlərinizi daxil edin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol

en: Compact
az: Kompakt

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Congratulations, you installed @drupal!
az: Təbriklər, siz @drupal quraşdırdınız!

en: Editing
az: Redaktə

en: Highlighted
az: Vurğulanan
