aGov (7.x-3.9) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Cost
bg: Цена

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Image
bg: Снимка

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Time
bg: Време

en: Text
bg: Текст

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Error
bg: Грешка

en: Contact
bg: Контакт

en: Node
bg: Материал

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: here
bg: Тук

en: Blog
bg: Блог

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Permissions
bg: Права

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Enter your keywords
bg: Въведете ключови думи

en: Path to custom icon
bg: Път към избрана от потребителя икона

en: Main menu
bg: Основно меню

en: @drupal installation complete
bg: @drupal инсталацията е завършена

en: Upload icon image
bg: Качване на икона

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Congratulations, you installed @drupal!
bg: Поздравления, Вие инсталирахте @drupal !
