aGov (7.x-3.9) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Error
hy: Սխալ

en: Node
hy: Նոդ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: @drupal installation complete
hy: @drupal տեղադրումը ավարտված է

en: Congratulations, you installed @drupal!
hy: Շնորհավորում ենք, դուք տեղադրել եք @drupal!
