aGov (7.x-3.9) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Cost
lt: Savikaina

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Error
lt: Klaida

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Node
lt: Mazgas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: download
lt: atsisiųsti

en: Events
lt: Įvykiai

en: here
lt: čia

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Theme settings
lt: Temos nustatymai

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Compact
lt: Glaustai

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Upload icon image
lt: Įkelti ikonos paveikslėlį

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Highlighted
lt: Paryškintas
