aGov (7.x-3.9) - en to oc translation catalogue (46 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Cost
oc: Còst

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Image
oc: Imatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Time
oc: Ora

en: Event
oc: Eveniment

en: Text
oc: Tèxte

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: Continue
oc: Contunhar

en: Contact
oc: Contacte

en: Node
oc: Nosèl

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Events
oc: Eveniments

en: here
oc: aicí

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: News
oc: Novèlas

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Enter your keywords
oc: Entratz vòstres mots claus

en: Finish
oc: Finir

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Path to custom icon
oc: Camin cap a l'icòna personalizada

en: Main menu
oc: Menú principal

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: Upload icon image
oc: Transferir l'icòna

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: Congratulations, you installed @drupal!
oc: Felicitacions, avètz installat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
oc: Mercé de tornar legir los messatges seguents abans d'anar visitar <a href="@url">vòstre novèl site</a>.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
oc: Lo menú d'<em>Utilizaire</em> conten los ligams relacionats al compte d'utilizaire, a mai a més, del ligam de 'Sortir'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
