aGov (7.x-3.9) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Time
os: Афон
