aGov (7.x-3.9) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji
