aGov (7.x-3.9) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Image
ur: تصویر

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Icon
ur: آئیکن

en: Time
ur: وقت

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Contact
ur: رابطہ

en: Node
ur: نوڈ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Blog
ur: بلاگ

en: @drupal installation complete
ur: @drupal کی تنصیب کا عمل مکمل ہوا
