aGov (7.x-3.5) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Cost
he: עלות

en: Tags
he: תגיות

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Image
he: תמונה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Icon
he: סמל

en: Time
he: זמן

en: URL
he: כתובת URL

en: Event
he: אירוע

en: Text
he: טקסט

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Error
he: שגיאה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Location
he: מיקום

en: Disclaimer
he: גילוי נאות

en: download
he: הורדה

en: Events
he: אירועים

en: Blog
he: בלוג

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Reference
he: רפרנס

en: Permissions
he: הרשאות

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Documents
he: מסמכים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Privacy
he: פרטיות

en: News
he: חדשות

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Finish
he: סיום

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Example content
he: תוכן לדוגמה

en: Compact
he: קומפקטי

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Upload icon image
he: טעינת סמל סימניה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Congratulations, you installed @drupal!
he: ברכותינו, התקנת את @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
he: קרא את ההודעות לעיל לפני שאתה מבקר <a href="@url">באתר החדש שלך</a>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.

en: Highlighted
he: מובלט

en: Event details
he: פרטי האירוע
