Agreement (7.x-2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Manage
he: ניהול

en: User
he: משתמש

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Configuration
he: הגדרות

en: Machine name
he: שם מכונה
