Agreement (7.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ar: اظهره في جميع الصفحات عدا الصفحات المحددة.

en: Show on only the listed pages.
ar: لا تظهره إلا في الصفحات المحددة.

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: Manage
ar: تسيير

en: User
ar: المستخدم

en: Visibility
ar: الرؤية

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
