Agreement (7.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
