Agreement (7.x-2.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник
