Agreement (7.x-2.0-alpha4) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
es: Mostrar en todas las páginas salvo en las de esta lista.

en: Show on only the listed pages.
es: Mostrar sólamente en las páginas de esta lista.

en: Pages
es: Páginas

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Path
es: Ruta

en: Manage
es: Administrar

en: User
es: Usuario

en: Visibility
es: Visibilidad

en: User role
es: Rol de usuario

en: Frequency
es: Frecuencia

en: Configuration
es: Configuración

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Modify
es: Modificar
